Webby Awards 2013 dla MSL Cuirosity

48054_10151429631638271_1441731493_n[EDIT] Curiosity zdobyła nagrodę internautów Webby Awards 2013 za obecność w sieciach społecznościowych. To taki internetowy Oscar. Moim zdaniem marsjański  łazik wybitnie wyróżnia się na tle innych misji pod kątem skupiania uwagi internautów i nagroda należała się jak najbardziej.

Brawa dla komórki medialnej JPL w Pasadenie bo to ci goście zapewniają nam większość materiałów, które tłumaczymy na blogu (ale nie wszystkie!). Dzięki za oddane głosy 🙂

Niektórym może to wydawać się dziwne, ale w kategorii nauka i odkrycia marsjański robot doczekał się zaledwie nominacji. Curiosity został pokonany przez TED, serwis dzięki któremu możecie oglądać wykłady i konferencje z praktycznie każdej naukowej dziedziny.

Poprzednią wersję posta przeczytacie klikając poniżej. Pozdrawiam, clrk

Jeszcze dzisiaj możecie pomóc łazikowi NASA w zdobyciu internetowego odpowiednika Oscara, nagrody Webby Award. Curiosity jest nominowana w dwóch kategoriach: obecność w siecach społecznościowych oraz eduacja i nauka.

Głosowanie jest bardzo proste, po kliknięciu w odnośnik kategorii wybierzcie prostokącik ze zdjęciem Curiosity i naukowców. Zbieranie głosów kończy się dzisiaj w nocy więc bierzcie się szybko za klikanie!

This entry was posted in Varia and tagged , , , , by clrk. Bookmark the permalink.

About clrk

Exploring space from home, diving into all things electronic, enjoying different arts and looking forward to put legs back on snowbard. Fresh baked boardgamegeek. Currently located in Antwerpen, Belgium. For any inquires, freelance offers or simply to say hi write to clrwk85@gmail.com. Cheers!

1 thought on “Webby Awards 2013 dla MSL Cuirosity

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s